Kurumsal

 

" Mühendislik Partneriniz...
Muayene - Test - Analiz - Görüntüleme"

Tahribatsız Muayene (NDT) yöntelmierinde, Türkiye’nin en uzman, eğitimli ve tecrübeli kadrosu ile MAK NDT, Otomotiv, Havacılık, Demir Yolları ve Tren Aksamları, Demir-Çelik ve Demir-Dışı metal hammadde/ürün üretim ve imalat, Plastik/Lastik ürün üretimi/imalatı, Petrol Doğalgaz hatları, Rafineri Depolama ve Dağıtım Tesisleri gibi sektörlerde, yüksek kalite ve yüksek verim ihtiyacının bilincinde olarak sizlerin kalite kontrol, AR-GE, servis ve bakım-onarım çalışmalarınızda her zaman sizlerin mühendislik partneri olarak "MUAYENE - TEST - ANALİZ - GÖRÜNTÜLEME" ihtiyaç ve gereksinimlerinize yönelik teknik çözümler sağlamaktadır. 

Uzman ve tecrübeli kadromuz, en temel tehlikelerden, en yüksek dizayn ve teknik çalışma gerektiren uygulamalara kadar sizlere en uygun ve gelişmiş sistemler ile çözüm ve ihtiyaç odaklı hizmet etmeye her zaman hazırdır. Müşteri odaklı çalışmalarda hedefimiz, müşterilerimiz için “MAK NDT” departmanı "MÜHENDİSLİK PARTNERİ" olmaktır.

Sizlere sağladığımız/sağlayacağımız çalışmaları, ISO 9001:2008 standardına göre kurulu ve belgeli kalite yönetim sistemimiz ile sizlere güvenilir, dürüst, eşit, tarafsız, kalite odaklı, gizlilik prensiplerine uyan, yasalara, meslek etik ve kurallara uygun faaliyet gösteren temel ilkelerimizle sunma hedefindeyiz.

MAK NDT olarak, sizler ile iletişimimizin devamı ve sağladığımız hizmetin sürekliliği için sistem ve cihazlarımızın servis/bakım onarımlarını, TSE Hizmet Yeterlilik Belgeli teknik servisimiz ile sağlıyoruz.

Sizlerin ve sizler ile birlikte ülkemizin gelişiminde üzerimize düşen görevin farkında ve bilincinde olarak sizlerin “MAK NDT ” departmanı "MÜHENDİSLİK DEPARTMANI" olarak hizmet etme yolunda ilerleyeceğiz.
 

Mak NDT Logo